Zajęcia z j angielskiego dla firm

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla firm w mniejszych i większych grupach oraz indywidualnie. Są to kursy bądź też zajęcia ogólnie poprawiające sprawności językowe lub kursy Business English.

W obydwu przypadkach jest to kurs oparty na odpowiednim podręczniku dobranym do specyfiki i poziomu grupy. Największy nacisk jest na komunikatywność, tak żeby przełamać bariery językowe, które uniemożliwiają wielu osobom nawiązanie swobodnej konwersacji np. z biznes-partnerami. Zajęcia mogą być prowadzone na miejscu u klienta lub dla większych grup zorganizowanych w pobliskiej szkole.

Godziny, dni spotkań oraz opłaty są kwestią indywidualną zależną m.in. od ilości osób w grupie oraz miejsca prowadzenia zajęć.

Na przykład, zajęcia prowadzone u klienta w godzinach 8.00-15.00 w Szczecinie to koszt 70pln za 60 minut zajęć niezależnie od ilości osób w grupie. Kursy są prowadzone w oparciu o wiodące prym podręczniki wydawnictw OXFORD i LONGMAN.

Zajęcia prowadzi magister filologii angielskiej Marcin Hosner.

Dotychczas wspópracowaliśmy z następującymi firmami:

SPEDPOL/SCHENKER
MARE FOODS
ANIMEX S.A.
GRIM

Podręczniki dla wszystkich kursantów -15% ceny detalicznej plus wszystkie dodatkowe materiały (multimedia oraz kserokopie) GRATIS. Przy opłaceniu kursu z góry podręczniki gratis.  Zainteresowanych zapraszam do współpracy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Zajęcia z j angielskiego dla firm, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*