Skuteczne Kursy Dla Licealistów i Dorosłych

angielski dla licealistowDla licealistów przygotowujących się do egzaminu maturalnego oferujemy indywidualne korepetycje lub zajęcia w grupach zorganizowanych. Nasi dotychczasowi uczniowie z lat poprzednich uzyskali zasłużone bardzo dobre wyniki na egzaminach dojrzałości.

Powtórkę najlepiej rozpocząć co najmniej 1 rok przed egzaminem. Jeśli materiał sprawia drobne problemy wystarczy zacząć od stycznia. Istnieje również możliwość prowadzenia zajęć w parach lub małych grupach. Zainteresowanych, a szczególnie moich byłych uczniów gimnazjum zapraszam do udziału w zajęciach.

Angielski Dla Dorosłych

angielski dla doroslychDla osób pracujących zainteresowanych nauką języka angielskiego  zajęcia  odbywają się w SP74 w godzinach wieczornych (poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek godz. 18.30-20.00). Jest to kurs intensywnej nauki 2X90min lub 2x60min w tygodniu przygotowujący kursantów do opanowania języka w stopniu komunikatywnym. Jest to doskonała okazja dla osób planujących wyjazd za granicę dla których istnieje bariera językowa.

W zajęciach uczestniczy maksymalnie osiem osób co umożliwia poświęcenie należytej uwagi każdemu kursantowi. W większości szkół językowych zajęcia odbywają się w zbyt dużych grupach a lekcje sprowadzają się bardziej do formy wykładu niż warsztatów językowych. W miłej, kameralnej atmosferze istnieje większa szansa na akuratne przyswojenie przerabianych treści materiału. Podobnie jak w metodzie Callana, tutaj na zajęciach każdy będzie miał szansę na swoje przysłowiowe pięć minut.

Spotkanie organizacyjne oraz podział na grupy odbędzie się 28 września o godz. 19.30 w sali 034. Bardzo proszę o telefoniczny lub mailowy kontakt w celu zapisania się na listę ponieważ ilość osób w grupach jest ograniczona.

Zapraszam do zapoznania się z cennikiem.

Podręczniki dla wszytkich kursantów -15% ceny detalicznej plus wszystkie dodatkowe materiały (multimedia oraz kserokopie) GRATIS. Przy opłaceniu kursu z góry podręcznik gratis.
Kurs startuje w ostatnim tygodniu września.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Skuteczne Kursy Dla Licealistów i Dorosłych, 6.0 out of 10 based on 3 ratings

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*