Zajęcia Dla Młodzieży Gimnazjlanej

angielski gimnazjumIlość osób w grupach jest ograniczona dlatego proszę o kontakt tel. lub poprzez email w celu zapisania dziecka na listę. Spotkanie organizacyjne na którym będzie podział na grupy odbędzię się 28 września o godz. 18stej w SP74 przy ulicy seledynowej, sala 034.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki w godzinach 17.30-19.00. Zapraszam do zapoznania się z cennikiem.

Rozpoczęcie intensywnej nauki języka angielsiego w gimnazjum to bez wątpienia doskonała decyzja i inwestycja w przyszłość. Zajęcia stanowią doskonałe uzupełnienie i poszerzenie materiału zawartego w programie nauczania gimnazjum. Jednym z ważniejszych elementów jest tutaj kontakt z językiem i różnorodność. Zajęcia szkolne i pozaszkolne umożliwiają codzienny kontakt z językiem obcym co jest nieodzownym elementem w procesie nauki.

Różnorodność polega na tym, że nie jesteśmy przyzwyczajeni do jednego nauczyciela a co za tym idzie, jednego akcentu/wymowy czy sposobu prowadzenia zajęć. W tym przypadku różnorodność stylów i codzienność kontaktu z językiem, stanowią idealne środowisko do rozwijania kompetencji językowych. Wiele godzin z jednym nauczycielem najczęściej powoduje uczucie monotonii i niechęci co może bezpośrednio przyczynić się do zaniedbania materiału.

angielski gimnazjumW dzisiejszych czasach w szkołach państwowych trudno o dobry poziom nauczania a wiek 14-16 lat jest idealnym momentem na rozpoczęcie intensywnej nauki języka obcego która bez wątpienia zaowocuje na dalszej drodze edukacji. Obecnie w kraju znajduje się kilka uczelni oferujących studiowanie wielu popularnych kierunków w j. angielskim.

Oprócz tego na uczelniach istnieje możliwość uczęszczania na dodatkowe wykłady angielskojęzyczne, nie mówiąc o możliwości studiowania za granicą. W dzisiejszym świecie dla młodego człowieka znającego języki obce świat stoi otworem.

Oprócz typowych zajęć podręcznikowych, w zależności od zaawansowania grupy, przewidziane są następujące elementy zajęć: nauka języka z wykorzystaniem piosenek, karaoke, zastosowanie materiałów video, skecze i scenki rodzajowe, gry i zabawy grupowe z wykorzystaniem dodatkowych materiałów w postaci kserokopii, rozwiązywanie próbnych testów.

Podręczniki dla wszytkich kursantów -15% ceny detalicznej plus wszystkie dodatkowe materiały (multimedia oraz kserokopie) GRATIS. Przy opłaceniu kursu z góry podręcznik gratis.

Obecnie prowadzone są zapisy do grup gimnazjum na 3 poziomy (klasa 1, 2, 3). W celu zapisania się na listę zapraszam do kontaktu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*