Skuteczne Korepetycje z Angielskiego

Korepetycje angielski Szczecin

Korepetycje angielski Szczecin

Prowadzę korepetycje z języka angielskiego na terenie Szczecina i okolic. Zajęcia są prowadzone u klienta lub w Kijewie na prawobrzeżu Szczecina.

W korepetycjach może uczestniczyć od 1 do 3 osób. Wszyscy uczestnicy muszą być na tym samym stopniu zaawansowania.

Materiały wykorzystywane podczas zajęć są dostosowane do potrzeb uczestników. Najczęściej wykorzyzstywane są podręczniki z wydawnictwa OXFORD w zależności od stopnia zaawansowania.

Prowadzę korepetycje dla dorosłych zarówno jak i dla dzieci i młodzieży. Program dla dzieci i młodzieży obejmuje materiał szkolny oraz jego uzupełnienie.

Korepetycje obejmujące ściśle program danej klasy są przeznaczone dla uczniów z problemami i niskimi ocenami natomiast program korepetycji wybiegający poza szkolne ramy programu obejmuje materiał dodatkowy, poszerzający wiedzę i umiejętności ucznia.

Korepetycje j angielski Szczecin

Korepetycje j angielski Szczecin

Prowadzę również korepetycje językowe ściśle ukierunkowane na egzaminy gimnazjalne oraz licealne – matura. Przygotowanie to testów gimnazjalnych to materiał z 3 lat wzbogacony o ćwiczenia oraz słownictwo zaczerpnięte z samych testów gimnazjalnych.

Przygotowanie do matury to m.in. powtórka słownictwa z określonych działów, praca z tekstem oraz gramatyka i ćwiczenia w rozumieniu tekstu słuchanego.

Przygotowuję również do egzaminów państwowych typu FCE lub TOEFL niezbędnych do otrzymania lepszego stanowiska lub pracy/studiów za granicą.

Korepetycje angielski Szczecin – dlaczego warto…

Korepetycje z angielskiego Szczecin

Korepetycje z angielskiego Szczecin

Korepetycje z języka angielskiego w formie 1 na 1 to jedna z najskuteczniejszych metod nauczania języka. Lektor/nauczyciel wówczas pełni rolę partnera w nauce poświęcając 100% uwagi uczniowi, tym samym znacznie zwiększając skuteczność zajęć w porównaniu do kursu językowego w grupie.

W związku z powyższym tego typu zajęcia nie muszą odbywać się zbyt często. Preferowane są spotkania 60 lub 90 minutowe 1 x w tygodniu lub 2x w tygodniu dla zwiększenia skuteczności.

Cena korepetycji z języka angielskiego na terenie Szczecina wynosi od 50-100PLN w zależności od lokalizacji, długości zajęć oraz wieku kursanta.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Korepetycje z angielskiego Szczecin

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Skuteczne Korepetycje z Angielskiego, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Ostatnio wyszukiwane:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*