Szkoła Języka Angielskiego – Kursy

kursy języka angielskiego w Szczecinie

Kurs angielskiego Szczecin

Zapisz się na kurs angielskiego w Szczecinie. Prowadzimy zajęcia w różnych lokalizacjach Szczecina. Oferta kursów to szeroki wybór kierunków od business English do zwykłych kursów mających na celu polepszenie umiejętności językowych oraz komunikatywności.

Wyjeżdżasz za granice? Oferujemy kursy języka angielskiego stricte dla osób wyjeżdzających do pracy za granicę z ukierunkowaniem na słownictwo z danej branży. Prowadzimy kursy dla grup zorganizowanych – od 4 osób w dowolnej lokalizacji np. pobliska szkoła.

Kursy Angielskiego w Szczecinie u klienta

Kurs języka angielskiego w Szczecinie

Kurs angielskiego w Szczecinie

Prowadzisz firmę? Chcesz przeszkolić pracowników? Nic prostszego. Dostosujemy godziny oraz tematykę kursu dla potrzeb danej grupy. Organizujemy kursy w godzinach rannych, popołudniowych jak i wieczornych tak aby twoi pracownicy w sposób optymalny skorzystali z naszych usług.

Podręczniki które wykorzystujemy podczas zajęć to wiodące i sprawdzone podręczniki znanych wydawnictw używane na całym świecie. Dla osób indywidualnych kursy rozpoczynają się wraz z rokiem szkolnym, natomiast dla grup zorganizowanych kurs językowy możemy rozpocząć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu.

W przeszłości współpracowaliśmy z firmami, które organizowały zajęcia dla swoich pracowników w siedzibie firmy podczas godzin pracy lub zaraz po.

Kursy angielskiego Szczecin

Kursy angielskiego Szczecin

Kurs Angielskiego Szczecin – zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanego lektora z dyplomem magistra filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem.

Co cechuje nasze kursy:

  • materiał dostosowany do potrzeb grupy,
  • zróżnicowanie i urozmaicanie zajęć,
  • wykorzystywanie materiałów multimedialnych,
  • możliwość przekładania i odrabiania zajęć,
  • ugodowość dotycząca godzin kursu,
  • rzetelność i profesjonalizm.

Po ukończeniu kursu języka angielskiego każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w kursie językowym z wyszczególnionymi godzinami, poziomem oraz oceną końcową.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Szkoła Języka Angielskiego - Kursy, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*