Kursy

Angielski 2015/2016 Majowe Bukowe Kijewo Dąbie i Centrum

Angielski SzczecinNJA wita roku szkolnym 2015/2016. Zapraszamy do nauki młodzież oraz dorosłych z prawobrzeża i okolic. Kursy języka angielskiego w Szczecinie trwają 9 miesięcy od października do czerwca. Miesiąc wrzesień jest zarezerwowany na zapisy. Na prawobrzeżu organizujemy kursy od dziewięciu lat. W Szczecinie działamy już piętnasty rok. To ponad dekada doświadczeń w pracy z różnymi grupami wiekowymi.

Każdy kurs angielskiego odbywa się w Szkole Podstawowej nr 74 przy ul. Seledynowej od poniedziałku do czwartku w godzinach 17.30-19.00 dla młodzieży oraz 18.30-20.00 dla dorosłych. Kursy językowe rozpoczynają się 28 września i trwają 9 miesięcy do czerwca 2013 czyli do końca roku szkolnego. Zajęcia odbywają się w formacie poniedziałek/środa lub wtorek/czwartek odpowiednio po 60min lub 90min. Istnieje również możliwość zajęć indywidualnych/korepetycji.

angielski w SzczecinieMateriały wykorzystywane w naszej szkole językowej są odpowiednio dopasowane do charakterystyki i poziomu danej grupy. W każdym przypadku są to sprawdzone, wiodące prym podręczniki popularnych wydawnictw takich jak Oxford czy Longman, z których studiują uczniowie na całym świecie poznając tajniki języka angielskiego.

Wszystkie podręczniki wykorzystywane na kursach dla młodzieży posiadają rekomendację ministra edukacji oraz stanowią doskonałe uzupełnienie programu szkolnego. Zajęcia pozaszkolne to doskonała okazja na aktywną naukę, gdyż preferowana liczebność grup to od 4 do 6 osób. W tak niewielkim gronie i przyjaznej atmosferze nauka języka obcego przebiega zupełnie inaczej. Każdy uczeń traktowany jest niemal indywidualnie, ponieważ nauczyciel ma możliwość bardziej personalnego podejścia do kursanta.

kursy angielskiego SzczecinUdzielamy wysokich rabatów nawet do 20% dla grup uczniów na podobnym poziomie chcących wspólnie uczyć się języka bez obecności osób trzecich. Ta oferta jest głównie skierowana do młodzieży uczęszczającej do jednej klasy, która odstaje lub przewyższa szkolny poziom nauczania i która w łatwy sposób może zorganizować się w niewielką grupę aby dodatkowo doskonalić sprawności językowe.

Organizujemy również zajęcia prywatne w formie korepetycji z dojazdem do ucznia. Taka forma doskonalenia języka angielskiego jest skierowana głównie do osób mających trudności z opanowaniem języka w grupie oraz chcących przyswoić wiedzę w przyspieszony sposób.

Nauczanie indywidualne- korepetycje to jedna z najbardziej skutecznych metod nauczania języka, gdyż uwaga nauczyciela jest w 100% skupiona na uczniu.

Po dodatkowe informacje lub w celu zapisania się na listę zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez email.

Serdecznie zapraszam,
Marcin Hosner

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: -1 (from 1 vote)
Angielski 2015/2016 Majowe Bukowe Kijewo Dąbie i Centrum, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Ostatnio wyszukiwane:

2 Comments

 1. Pansrr

  Ciekawa sprawa takie kursy :)

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)
 2. KKafka

  Szukałam pracy, więc postanowiłam poszerzyć swoje lingwistyczne umiejętności. Było kilka ofert pracy dla nauczycieli języka angielskiego, skusiłam się na język angielski. Bank słów jest dość duży, ale z pomocą korepetytora, udało mi się go okiełznać. Jako nauczyciel wiem, jak trudno jest dobrze nauczyć obcego języka, zwłaszcza języka angielskiego. Na początku przeczesałem wszystkie oferty pracy w Szczecinie, później natrafiłem na http://preply.com/ Naprawdę polecam, angielski na najwyższym poziomie. Duża baza ofert pracy, odnajdą się tu nie tylko nauczyciele, ale także uczniowie. Praca już czeka otworem!

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: -1 (from 1 vote)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*